Apatrmá U Hovorků

Pronájem apartmánu v bezprostřední blízkosti (10m) vodní nádrže Slapy. Nabízíme ubytování v apartmá pro 4 – 6 osob, které se nachází v 1.patře rodinného domu v centru Županovic, přímo na břehu Slapské přehrady a nedaleko restaurace Vltavanka (cca 50 m). Vzdálenost z Prahy 40 km (cca 45 min. jízdy autem) Županovice je malá vesnička s necelou stovkou obyvatel, která je v zimě tichá a klidná a v létě žije turistickým ruchem. Nachází se v krásné kopcovité krajině s převážně borovicovými lesy. Županovice jsou vyhledávané milovníky koupání, rybaření, houbaření a cyklo i pěší turistiky. Jsou zde hezké travnaté pláže a pozvolný vstup do vody. Během pobytu si také můžete půjčit pramičku.

Popis apartmánu

Apartmán nabízí pronájem pro 2 až 6 osob.

Ložnice a pokoje: 1 ložnice s manželskou postelí nebo oddělenou postelí, obývací pokoj s dvěmi lůžky a kuchyně s rozkládací sedací soupravou.

Sociální zařízení: 1 koupelna (sprchový kout a vana), WC s bidetem.

Vytápění: Zajišťují majitelé objedku (bydlí v přízemí objektu).

Doprava, parkování: Z Prahy 45 min. autem (40km), parkování před objektem.

Stravování

50 m od objektu je restaurace Vltavanka, dále Pizzerie Ricardo, dva stánky s rychlým občerstvením, 3km dále další restaurace v Drevníkách nebo restaurace v Boroticích.

Vybavení apartmánu

Apartmá je kompletně vybaven pro příjemné prožití dovolené, kuchyně s plně vybavenou linkou (nádobí, rychl. konvice, mikrovlnka, plynová deska).

Výlety, atrakce, zábava

Pěší a cyklo turistika, rybaření, houbaření, plavání, jízda na lodi, nedaleko jízdy na koních, plavecký bazén Příbram, zámek Dobříš, památník Karla Čapka Strž u Dobříše, Svatá hora Příbram a spousta dalších muzeí a zajímavostí.

Možnosti koupání: Slapská přehrada, vodní nádrž Orlík, vodní nádrž Kamýk, vodní nádrž Štěchovice.

Ceník pronájmu (kapacita 2 až 6 osob – 1 pokoj)

Minimální délka pronájmu 2 noci.

Ceny za noc

Zimní sezona: 200,- Kč za osobu.
Letní sezona: 300,- Kč za osobu.
Mimo sezonu: 250,- Kč za osobu.

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend.

Kauce 1000,- Kč za apartmá, 14 Kč městský poplatek za dospělou osobu a noc.